Destek Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destek Forumumuz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

konu açmadan okuyun önemli

YazarMesaj
imkb93
PaTRoN™
imkb93

Rep : 61
Doğum tarihi : 01/03/92
İş/Hobiler : http://destekekibi.yetkinforum.com ilglenmek

konu açmadan okuyun önemli Empty
MesajKonu: konu açmadan okuyun önemli   konu açmadan okuyun önemli EmptyCuma Ağus. 14, 2009 11:38 am

----konu açmadan okuyun önemli
-Arkadaşlar öncelikle forumda arama yapmadan konu açmayalım.

Biliyoruz ki forum yeterince boş mesajlarla dolu ve bunca boş mesaj arasından doğru bilgiye ulaşmak zor ama size daha faydalı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Ancak sizin de yapmanızı istediğimiz bazı şeyler var. Bunların başında da sürekli aynı cevaplar verilen konuların tekrar açılması başı çekiyor. Lütfen mesaj yazmadan evvel forum içerisinde arama yapalım.

Arama yaparken dikkat edilecek hususlar

*Öncelikle aşağıdaki linklerdeki kısımlara bakalım eğer aradığınız burada yoksa arama yapmaya başlayabilirsiniz Wink

Geliştirmeler Listesi
İŞİNİZE YARAYACAK ŞEYLER LİSTESİ

Soru - Cevap Listesi
SORULAR - CEVAPLAR

*Arama yaparken tek kelime girin misal rep puanı arıyorsunuz o zaman sadece rep yazmanız daha çok sonucun listelenmesini sağlayacaktır Wink

Uyarılar >>

Konu içerisinde site linki vermek

Vermiş olduğunuz kodlarda reklam yapmak (Kodlarınız kontrol edilmektedir.)

Herhangi bir site verip o siteye özel olan içeriklerin paylaşılmasını istemek

Konu içinde her ne sebepten olursa olsun küfür ve hakaret etmek ya da msn adresi vermek

Üzerinden 1 ay geçmiş konulara sırf mesaj sayım artsın diyerek yorumlar yazıp üst sıralara taşımak

YASAKTIR.

Yasaklara uymama sonucunda uyarı alırsınız ve bu uyarılar da profilinizde yazar Wink

3 uyarı alan üye forumdan uzaklaştırılır Wink
Yapmış olduğunuz hareketlere göre direk uzaklaştırma almanız da mümkündür. ( özelden reklam yapmak - reklam yapmak )

Herhangi bir konu içerisinde o konu dışında yardım istemeyin böyle yaparsanız yardım isteğiniz diğer üyeler tarafından görülmeyebilir Wink

Son olarak da konu kilit çöpe gibi gibi şeyler yazmak yerine de herhangi bir yetkiliye pm ile bildirmeniz daha iyi olur Wink

Herkes bu kurallara uyarsa hem siz yardıma ihtiyacınız olduğunda daha iyi ve daha kısa sürede yardım alabilirsiniz hem de biz yardıma ihtiyacı olanlara daha çabuk ve daha kaliteli bir şekilde yardım edebiliriz Wink
http://destekekibi.yetkinforum.com

konu açmadan okuyun önemli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konu acmadan okuyun [önemli !!]